Zásady ochrany osobných údajov

Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: http://bertokinterier.sk.

Mgr. Bertók Tomáš, Adresa: Chorvátsky Grob, 900 25, IČO: 44470282, je podľa nariadenia EÚ o GDPR a zákona o ochrane osobných údajov vo vzťahu k Vašim osobným údajom v pozícii prevádzkovateľa, pretože priamo získava osobné údaje od fyzických osôb a tie ďalej spracúva na určitý účel.

Mgr. Bertók Tomáš pri spracúvaní osobných údajov dbá predovšetkým na to, aby osobné údaje boli spracúvane len zákonným spôsobom a tak, aby nedošlo k porušeniu základných práv dotknutej osoby, čiže každej fyzickej osoby, ktorej osobné údaje spracúva.

Mgr. Bertók Tomáš získava osobné údaje vždy len na konkrétne určený, výslovne uvedený a oprávnený účel.

Aké osobné údaje spracúvame

Meno, priezvisko a e-mail uvedené v kontaktnom formuláry za účelom kontaktu ohľadom ponuky služieb.

Ako osobné údaje získavame a na čo ich využívame

Osobné údaje získavame prostredníctvom kontaktného formulára za účelom komunikácie ohľadom ponuky služieb a tovarov súvisiacich s predmetom podnikania.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak ste na tejto webovej stránke vyplnili kontaktný formulár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete požiadať o opravu Vašich osobných údajov. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov.

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Osobné údaje z kontaktného formulára uchovávame po dobu jedného roka.

Kam posielame vaše údaje

Údaje z kontaktného formulára môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.

Scroll to Top